Kodu > Meist > Seotud ettevõtted

Jiangsu Liangyou Agro Machinery Co., Ltd

Jiangsu Liangyou Agro Machinery Co., Ltd on spetsialiseerunud feed masinatele, liitväetised masinad, muru töötlemise masinate, bioenergia seadmed ja paigaldus täielikku insenerikutse, mis on möödunud ISO9001: 2000 ja CE sertifitseerimine. Meie tooteid kasutatakse laialdaselt näiteks teravilja, sööda, loomakasvatuse, vesiviljeluse talu mikroobide liitväetised ja keskkonna sõbralik tootmisharu. Sõltub meie välja nüüdisaegse tehnoloogia ja küps ärijuhtimise süsteemid, mis teevad Liangyou tooteid müüakse ka siseturul, vaid on ka eksporditud Euroopa, Aafrika ja MERELE. Meie feed kodulindude, kariloomad ja vesiviljeluse täielik seadmed on peal tooted, mis eksporditakse välismaale. Meie toodete nimed au on nagu andquot; Hiina kuulsa Brandandquot; andquot; Hiina Standard toote andquot; "usaldus väärt kvaliteedi Chinaandquot; ja andquot; Kvalifitseeritud ettevõtte kvaliteedi Supervisionandquot;.
Võttes andquot; Siirus muudab usaldus, kvaliteet võidab marketandquot; nagu meie äri filosoofia, mida meie arenenud teate, kuidas, hea kvaliteediga ja rahuldavaid teenuseid, oleme saavutanud klientide usalduse. Meil on omandas ka rikkalik ja suurepärase praktilisi kogemusi sööda täielik inseneriteaduse, tera edastades inseneri, mikroobse keskkonna sõbralik inseneri ja hoiuruum. Meie teadus disain, suurepärane tehnoloogia, hea toode, läbimõeldud ja täiuslik teenus, soovime käed oma klientidega, eelnevalt kokku ja siiralt koostööd, et luua suurepärane tulevik.

Veebileht:www.fdsp.CC

Jiangsu Liangyou Silo Engineering Co., Ltd

JiangsuLiangyouSiloEngineeringCo., LtdislocatedinScientificandTechnologicalIndustrialPark, Zhongguancun,Jiangsu provintsis. Ettevõte on spetsialiseerunud teadusuuringute, arendustegevuse ja terasest silo inseneri ja erinevatele ladustamine ja müük projekteerimine ja sellega seotud tooteid. Tooted on laialdaselt kasutusel põllumajanduse valdkonnas, tööstuse alal ja kohtades nagu toidu, sööda, õli, jahu, tootmine, kemikaalide, Ehitusmaterjalid, sadamate ja keskkonnakaitse. Ettevõte on kogunud suure partii professionaalne talent ja tippjuhid, kes on tegelenud teras silo tootmisharu palju aastaid ja on edukalt ravida ja rakendanud sadu terasest silo projekte, mis võimaldab klientidel tõesti tunnistaja "Liangyou" terasest silos kvaliteeti: teadus-, arendus- ja terasest silode ülesehitus Insenerehituse ning protsessis prophase müügijärgset teenindust Konsultatsioonilt.

Ettevõte suudab klientidele pakkuda 30-8 000-tonnise terase silos erinevate kirjelduste ja üks-pakett Käivitusvalmis projektid sealhulgas pakendatud tehnoloogiline kujundus, rajatiste põhiprojekti, tõstame, edastades, puhastamine, magnet eraldamine, kuivatamine, mõõtmine, temperatuuri mõõtmine, suitsev või aurutatud, külmhoonete, soojapidavus, Ventilatsiooniseadmed ja tolmu ärastamiseks ja projekteerimise, tootmise, paigaldamise, silumine ja professionaalset tuge seadmeid, näiteks automaatika koolitus. Vahepeal ta pakub klientidele seadmed nagu kopp liftid edastades mahuga 20 kuni 1000 tonni tunnis, kaabits konveierid ja konveiereid.

Ettevõtte filosoofia "Võita usaldust, siirus, tee edu kvaliteet", ettevõte on olnud tugevam oma täiustatud arendamist filosoofia, suurepäraseid operatsiooni juhtimise ja suurepärane tootmise juhtkond. Ettevõte püüab saada ladustamise tootmisharu mudel oma kõrge kvaliteediga toodete kvaliteedi, kõrgtehnoloogiat ja hea teenindus. Vastavalt Hiina ja silmitsi maailma, see annab klientidele kodu ja välismaal nüüdisaegseid tehnoloogiaid.

Veebileht:www.liangyousilo.com

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., OÜ

JiangsuLiangyouRenewableEnergyMechanicalEngineeringCo., Ltdisestablishedonthebasisof "Renewableenergymechanicalengineering indtitute ZheJiang university ja Liangyou ettevõtte koostööd leitud" ja andquot; Taastuvenergia masinaehitus tehnoloogiakeskuse koostööd leitud Zhejiangi Ülikooli ja Liangyou companyandquot; ja see on spetsialiseerunud tootmise biomassi pelleti masinad ja biomassi väetise masinad, samuti disain, tootmine, paigaldus, müük ja teenindus peatöövõtja lahust.

ForBiomassFuelPelleting:onbasisofabsorbedadvancedtechnologyforbiomasspelletingfromabroad, weareleadingcompanytodevelopinde-
pendently võtmed seadmed biomassi puhtimisvahendid põllumajanduskultuuride China.Meanwhile see võib olla granuleeritud jäätmete metsanduse, liiga. Võimalik kohandada ja kujundada võtmed projekti igasuguseid materjale vastavalt oma erinevate taotluse, materjalide ja saidi külastajad.

Bio väetist, orgaaniline väetis: Meil on pühendunud Randamp; D Organic compound väetise aastaid ja kohustume võtmed projekti mahuga 10 000-100 000 tonni aastas. Seda saab valmistada orgaaniline väetis, nagu sõnniku KANA, SIGADE, VEISTE ja jäätmete terad, reovee andamp; orgaaniliste jäätmete virnastamine, käärimine ja granulatsiooni pärast. Andquot; usaldatavad bt ausus, edu kaudu kvaliteedi andquot; mõiste ja kõrgtehnoloogia, hea kvaliteediga ja parimat teenust, me keskenduma biomassi energia ja biomassi väetist puhtimisvahendid tehnoloogia, Mark contionuous innovatsiooni, muutus jäätmetest aare, anda hoogu chinaand #39; s taastuvenergia arendamise ja kasutamise eest, industrialiseerima taastuvenergia ja aitavad keskkonda kaitsta.

Veebileht:www.fdsp-reme.com