Baghouse

Suurepärane toode: FDSP baghouse FDSP baghouse on omamoodi väikeste ja keskmise suurusega impulsi reaktiivkütus tolmu koguja. Mõistliku struktuur disain mõista tõhus tolmu eemaldamine ja töötab väikese vastupanu. Võtta vastu impulsi puhub tolmu, tahma puhastamise mõju on parem. Eeliseks on usaldusväärne...

Toote üksikasjad

Suurepärane toode:FDSP baghouse

FDSP baghouse on omamoodi väikeste ja keskmise suurusega impulsi reaktiivkütus tolmu koguja. Mõistliku struktuur disain mõista tõhus tolmu eemaldamine ja töötab väikese vastupanu. Adoptpulse puhub tolmu, tahma puhastamise mõju on parem. Eeliseks on usaldusväärse toimimise ja lihtne hooldus ja haldus.

Selline kott maja alati laialt kasutusel tsement, metallurgia, tööstusvool, kemikaali ja teistes tööstusharudes tolmu gaasi puhastamine ja materjali ringlussevõttu. FDSP kott tolmu püüdja koosnevad filtri kamber housing, puhas õhukambriga ruumi, filtri kott ja filter puuri, impulsi süsti seade, tuha konteinerisse, Kruvikonveieri ja heite keskkonda juhtija, jne.


Struktuur ja koostis

FDSP seeria baghouse koosnevad ülemise, Keskmine lahter, hopper kasti ja redel, platvorm, mahutite, täita impulss ventiil, Kruvikonveieri, valve, elektrilise kontrolli kapis, õhukompressor, filtri kott, filter puurid jne. Kõik detailid on valmistatud vastavalt siseriiklikele standarditele ja customerand #39; s nõue.

1. puhub süsteemi: spray toru, impulss ventiil, Venturi toru, PLC kontroller, sõltuvalt tolmu ja töökeskkonna mõistlikult reguleerida tsükli ja impulsi süsti Puhastusaeg tahma.

2. tuha konteinerisse ja tuhk tuumajaama: mootor, reduktor, kruvi ümbrusse, unloader jne.Tööpõhimõte

Puidust tolmu koguja peab olema kolm seadet, õhuvoolik, ventilaator, filter süsteemi. Neid kolme süsteemi, struktuuri ja funktsiooni eri koosseisudes on erinevad, kuid põhimõte on sama. Neile meeldib inimestele maskid. Toru kasutajaga puidutöötlemise masinad ja filtreerimise süsteemi. Ja puhur teha torujuhtme tekitada negatiivse rõhu. Kõige tähtsam on fänn konfiguratsiooni ja jõudlust filter kott.
Fänn konfiguratsioon põhineb tootmisettevõttes masinate arv. Nõutakse professionaalse personaliga arvutada konfiguratsiooni, nii et iga masina filter vastastikust õhu hulk saavutab sama tõhusalt tolmu puhastamine. Tolmukott filter tuleb valida vastavalt teises keskkonnas ja tolmu toodetud teise töökoja töö ei ole sama.
Õhuvool on voolu juhend alusele filtri kott edastada voolu kiirus väheneb voolu juhtplaat mõjul fänn. Saepuru raskemad osakesed gravitatsiooni mõjul tule tuha aluse ja kergem tolmu adsorp rõhutõusu filter koti välimine pind. Pärast filtri kott puhas gaasi heitgaasi kambrisse minna, siis on emissioned väljapoole.
Süsteem on varustatud automaatse impulsi, puhastusseadmega, mis koosneb kontrollseadisest impulsi, impulss ventiil, Kiire ühendamise, trumm ja jet toru. Saepuru osakesed tunnusjoontest impulsi amplituud ja pulsi sagedust saab määrata impulsi kontrolli vahend. Pärast impulsi amplituud ja sagedus on määratud, süsteemi automaatselt täielik puhastamist, filtri kott, et suurendada kaitseomadused ja laiendada kasutusea filter koti.Küsitlus