Kaabel salve

Võrgusilma kaabel salve oleme Saksamaa-tüüpi võrgusilma kaabel salve, prantsuse-tüüpi võrgusilma kaabel salve ja korv-tüüpi võrgusilma kaabel salve. Samuti saame pakkuda erinevaid võrgusilma kaabel salve, redel kaabel salve ja kaabel nii kaabli salve sõltuvad kliendi palvel. Võrgusilma kaabel salve avatud struktuur võimaldab...

Toote üksikasjad

Võrgusilma kaabel salve

Oleme Saksamaa-tüüpi võrgusilma kaabel salve, prantsuse-tüüpi võrgusilma kaabel salve ja korv-tüüpi võrgusilma kaabel salve. Samuti saame pakkuda erinevaid võrgusilma kaabel salve, redel kaabel salve ja kaabel nii kaabli salve sõltuvad kliendi palvel.

Võrgusilma kaabel salve avatud struktuur võimaldab maksimaalne ventilatsioon ja paremaid kaabli, nagu paigaldatud õhus. Soojus ei koguda kokku, nii et salvestada energiatarbimise ja optimeerida jõudlust on kaabel. Avatud struktuur saab vältida ka vesi, tolm ja praht takistavad bakterite kasvatamise lihtsalt koguda. See on puhtam ja saab vähendada tulekahju või muude turvalisusele ohtu.

Kõik, kolm viisi, neli-võimalusi, sillused jne, sealhulgas eriosade sirge salve kohapeal töödelda ja täita valmimine tehases. See võib säästa aega ja kallis kohandamine kulusid ja lõpetada projekti varem.

Võrgusilma kaabel salv on laialt kohaldatavad eri tööstusharudes, sealhulgas nafta-, kemikaali, terasest, toidu ja joogi, pangandus, transport, office, arvutituba ja muu. Üha enam nautida klientide kasuks nii kodu kui välismaal.

Pinnatöötlus: electrogalvanizing, electro galvaniseeritud, tsink-nikkel, dacromet, HDG (kuumtsingitud galvaanimise), passiveerimine, elektrolüütiline poleerimine.


Planeering läbi sirge kaabli salve

Tehnilised andmed: Erisusi saab kohandada sõltuvad projekti.

Tootmisprotsessi: arvutipõhine disain, mehaanika- ja vormitud tootmine;

Kuumtsingitud galvaanimise pinnatöötlus.


Omadused:

See on paindlik assamblee, Kiire paigaldus, lihtne hooldada, ja on laialt kasutusel elektriline juhtimisseade jaotus kaablite ja juhtmete millega siseruumides, väljas, kaabel kaevikus, tunnelid ja muud rajatised.


Küsitlus