Kodu > Kliendi küsimus

KKK

1. Kui sa lähed osta hea kvaliteediga puidugraanuli masin Hiinas.

Tänapäeval paljud ülemere importijatel oleks segadust ees sadu ja tuhandeid Hiina puidu sadestamiseks tarnijaid B2B allikatest või Google. Geograafilisest seisukohast, parim puidugraanuli masin tarnijate kontsentraati Kagu osa Hiina, näitab selle geograafia.

1. kõrgeima taseme arengu majandus Hiinas, nimelt rikkaim koht Hiinas.

2. selle laitmatus tootmine,

3. suuri investeeringuid teadus- ja arendustegevuse säästva arengu

4. Viimane talent ekspertide ja kutseala töötajate, parim instrumentaarium masinad.

Nii et minge Kagu osa Hiina leida kvalifitseeritud puidugraanuli tarnija.

2. Kuidas valida kvalifitseeritud puidugraanuli tarnija Kagu osas Hiinas.

Näpunäiteid:

1. Kui tarnija riistvara jõuab samale tasemele, on võrreldavad osa tarkvara sh juhtkond-, krediidi-, kultuuri-, väärtus. Test tarnijate programm enne äri.

2. Uskumiseks, Püüa vältida tegelevad kaupleja, kes sa ei tunne, pettuse korral. Külastage tarnija kui saad.

3. hea ettevõttes töötab alati parim müügijuht, hea müügijuht – täielikult edastamine, arusaamiseks, Toetan täielikult ja alati anda häid lahendusi igal ajal kliendi probleemide lahendamiseks.

3、BASIC EESKIRJADE ÕIGE SUREB

Veenduge, et rullid on õigesti reguleeritud: kaugus surra roller peab olema o.2mm - 0,3 mm. Rullid ja die võib põhjustada halb rull säte. Seetõttu võib"ümbermineku"linna die auk-deformatsiooni ja osalise ummistus augud.

Uus die nõuab arunning perioodi. Alustada uue die järk-järgult, vähemalt esimese 20-40 minutit, nii et nad soojendada aeglaselt. Kui probleeme on esinenud start up, die 20-40 minutit kliid erinevatest, tuleb õli (2%). Kui tootmine on lõpetatud, ainult peatada sureb pärast sõites kaera ja maisi.

Kui sureb, hoolikalt regulaarselt kontrollida pinna ja kinnitusvahenditele süsteemi (st krae, klamber või kulumise ring) sureb. NB: kui surra korralikult püsib see võib murda.

Die Kinnitushoob rõnga tuleb kontrollida iga kord, kui uus die monteeritakse masina, spetsiaalselt sureb suure äärikud. Kogemus näitab, et purustatud sureb enamik on põhjustatud vananenud või vale kinnitusvahendite rõngad. Sureb defektne elementidele ring töötab luua tugevat vibratsiooni, purustatud sureb ja vähendatud die eluiga.