Feed tootmisharu Silo

Kaasaegne looma toita Mill on tavaliselt suur töötlemise võimsus lahtiselt teravilja eriti maisiõli, soja. See on raske töö eest sellise puistematerjalist tonni inimesed, seega sügav soov auto lahtiselt teravilja käitlemise süsteem sööda mill, mis on lahtiselt silo süsteem...

Toote üksikasjad

Kaasaegne looma toita Mill on tavaliselt suur töötlemise võimsus lahtiselt teravilja eriti maisiõli, soja. See on raske töö eest sellise puistematerjalist tonni seega sügav soov auto lahtiselt teravilja käitlemise süsteem sööda mill, see on lahtise ladustamise silo süsteem sööda mill, mees jõuga ja ka kohaldatavus veskis maisi/maisi või nisu, õlipressimis ja muud tehnilised.Meie loomade sööda mill lahtiselt sahtel tavaliselt tarnitud sööda mill koos ja eesmärk on koos.

Sööda veskis loomade sööt on sageli salvestatud kitsas betoonist mahutites kuni 20 meetrit kõrge. Varjend täitmine tekitab palju tolmu. Varjend allosas lasta kruvi konveierid ning loomasööt. Jõude ning konveierid töö või ületäitumist varjend vältimiseks on mõõtmine on vajalik.

Erinevat suutlikkust sööda ladustamine silohoidlas toodetud FDSP: tsingitud raam, pneumaatilised peale-vaatamise aken võimalus.


Mitu dimensiooni tüübid on erinevad vajadused.

Lihtne sööda outlet.

Mitte kinni.

Kanal on värske.

Silos Kesk Centeriga või decenter.

Trepp ohutuse tara.PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Küsitlus