Vibreeriv vedeliku voodiga kuivati

Lühitutvustus: vibreeriv vedeliku voodiga kuivemaks saab kuiva, lahe ja niiskust lisada pulber ja graanulid Keemiatehnoloogia, kergetööstus, meditsiin, toiduainete, plastist, teravilja, õli-, räbu-, soola tootmise, suhkru ja tööstus jne. Töö põhimõtted: Põnev kehtis vibreeriv mootor põhjustab...

Toote üksikasjad

Lühitutvustus:

Vibreeriv vedeliku voodiga kuivativõib kuiv, jahe ja niiskust lisada pulber ja graanulid Keemiatehnoloogia, kergetööstus, meditsiin, toiduainete, plastist, teravilja, õli-, räbu-, soola tootmise, suhkru ja tööstus jne.


Töö põhimõtted:

Põnev kehtis vibreeriv mootor tulemuseks masina vibratsiooni. Kuhjatakse materjalide hüpata edasi teatud suunas põnev jõuga. Samal ajal kuum õhk alt fluidizes materjalid. Materjali ja kuuma õhu täielik kontakt saavutab ideaalne kuivatamine. Seejärel kuivatatud materjalide ja niiske õhu minema eraldi kui pulber on ringlussevõetud mille tsüklon.


Omadused

1. vibratsiooni mootor tagab pideva vibratsiooni allikas. See võib kergesti hoida madala müra, pika tööea.

2. kõrge termiline kasutegur: võrreldes tavalise kuivatid, see vibreeriv vedeliku voodi kuivemaks säästab rohkem energiat rohkem kui 30%. Ühtlane temperatuuri jaotumine voodi esitab osaline massaaz ülekuumenemise või surnud conner ilma ühtse fluidization.

3. reguleeritav tulemuslikkust ja kasutusulatust lai korral: materjali paksus, kiirus ja kogu vibratsioon võib olla püsiv ja lõpmatult muutuva kontrolli saab realiseerida.

4. vähe materjali pinna kahju ja see sobib õrnade materjalide kuivatamine. Töö efektiivsus ei mõjuta ebaregulaarne graanulid.

5. suletud ehituse teeb puhta töökeskkonna, mis tõhusalt väldib rist infektsioon materjalide ja õhu vahel.

6. jaoks märg materjalide, rakendub series-wound meetod vastavad nõuetele klientidele. (Tüüpiline materjali nagu polüakrüülamiidgeeli jne.)


Küsitlus