Puidust Debarker

Puidu debarker (puidu koorimine masin) kasutatakse koorimine koor palgist, kasutatakse peamiselt puidust ja paberivabriku ning puidupõhiste taime, mis kasutab toorainena puit Logi. Mille puhul väike, madal energiakulu, vähem ruumi okupeeritud, madalad ehituskulud, suure võimsusega ja...

Toote üksikasjad


Puidust debarker(puidu koorimine masin) kasutatakse peelingbark palgist, kasutatakse peamiselt puidu tselluloosi ja paberivabriku ning puidupõhiste plantwhich on kasutada puit Logi toorainena. Väike investeering, madal energiakulu, vähem spaceoccupied, madalad ehituskulud, Highcapacity ja muud omadused. Sobib keskmise ja suure suurusegahakkuriga, samuti annustamist mõju.Hammaste roll puidust debarkeron seadmed, et koorimine epidermise palgist, jagatud üks ots heakskiidu ja pool heakskiidu, tema tegelased on koorimine tõhusust, raske koorem, Kiire, kulumiskindlusega, kõrge korrosioonikindlus. Seda saab toota vastavalt kliendi vajadusele.
Struktuuri põhimõte:

Palgid ülemise sidenear sõita minna puidust debarker masin, ajami mootori ja ajami osade, koorimine masin hambad pööratakse teatud suunas, suunab koor koor, koorimine rull pöörlemisel koondab selle woodlogsmove, et virnas logib jooksvalt üles, puudutades, lööb, rubbingeach teiste vahelisi. Thebarks on peeleddown ja rulli ja plaat läbi konveierilindi kukub hammas.
Struktuuri omadused:
1. kui kasutada avatud silos, mõlemal pool canfeed ja teisel pool eritis, vältida koorimine masin toitmine ja lossimine ilma volitusteta olemasoleva rulli, veenduge, et suure tõhususega.
2. Kuna theteeth segmentide mõju puidust, mitte ainult veenduge, puit Logi teha ringliikumine ja pöörleva ümber ise. Nii koorimine kasutegur on väga kõrge, eriti külm, kuiv ja kõva nülitud puidu log on hea koorida neto määr.
3. laialdaselt kohanemisvõime, machinecan handledifferent liik, läbimõõt, pikkus ja kuju puit Logi. Tõttu puit Logi ebaregulaarne peksmine ära pöörleva movementduring koorimine, nii et isegi kaardus vaheaja osad puidust palkide olla touchedwith hambad väga hästi. Seetõttu painutamine puit Logi võib olla kooritud väga hästi kui teised masinad.
4. masin on paigal, energia tarbimine on väga väike, ebaõnnestumise määr on väga madal. Ja hooldus töökoormus on väike ka. Vibratsiooni ja müra on bemuch väiksem kui trumli koorimine masin, puidust debarker saate töötada otse, isegi ilma baasi paigaldamine easyoperation.

Tehniline parameeter:

Mudel

BBP260/11

BBP270/15

Rotorandamp;#160;Dimension(mm)

630*11385

680

Rootori Speed(rpm)

78

40-80

Capacity(m3/Hour)

12-20

20-35

Power(kW)

45

75

Masina kaal(kg)Tehniline parameeter:

Mudel

6

9

12

Capacity(ton/Hour)

7-15

15-25

25-30

Power(kW)

7.5*2

7.5*2

7.5*2

Length(mm)

6300

9000

12600

Width(mm)

1310

1500

1550

Height(mm)

1550

1700

1650

Weight(ton)

4

5

6

Küsitlus